Szkoła Podstawowa Nr 1 Rabka-Zdrój

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"

20-03-2018

Kolejny sukces w etapie gminnym
Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej
"Młodzież zapobiega pożarom"

Do turnieju w eliminacjach środowiskowych w szkole przystąpiło 8 uczniów klas trzecich gimnazjum. Najlepszymi wiadomościami wiedzy dotyczącej znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, wykorzystania specjalistycznego i podręcznego sprzętu gaśniczego, historii pożarnictwa oraz zasad udzielania pierwszej pomocy wykazali się następujący uczniowie:

. I miejsce - Anna Pustelnik

. II miejsce - Przemysław Rola

. III miejsce - Izabela Miśkowiec

. IV miejsce - Maria Oczkowicz.

Uczniowie ci reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych, które odbyły się 13 marca w Szkole Podstawowej w Chabówce.

W etapie gminnym Anna Pustelnik zajęła II miejsce.

Wszystkim uczestnikom Turnieju gratulujemy, a w szczególności Ani Pustelnik, która otrzymała kwalifikację do finału powiatowego i będzie reprezentowała nie tylko naszą szkołę ale także miasto i gminę Rabka-Zdrój w etapie powiatowym w Nowym Targu.