AKTUALNOŚCI GIMNAZJUM NR 1

rok szkolny 2014/2015

01-04-2015

Wyniki III Konkursu Grafiki Komputerowej 2015

Promocja zdrowego stylu życia”

Konkurs został ogłoszony w ramach Projektu Edukacyjnego uczniów klasy 2c „Jak promować zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie czasu wolnego wśród rówieśników”. Uczniowie realizując jeden z punktów zadań projektowych,  zaangażowali do promocji zdrowia swoje koleżanki i kolegów.

kliknij w grafikę >>powiększ<<

W konkursie wzięło udział: 21 uczniów klas 1-3.

Jury: mgr Piotr Kolecki, mgr Ryszard Spólnik, mgr Marta Tabaszewska-Bochnar.

Poziom zgłoszonych prac do tegorocznego konkursu był bardzo wyrównany i ciężko było wyłonić zdecydowanego faworyta. Po długich obradach, jury postanowiło przyznać nagrody i wyróżnienia bez wskazywania najlepszej zwycięskiej pracy.

kliknij w grafikę >>powiększ<<

Wszystkie prace są bardzo ciekawe, wykonane z niezwykłą pomysłowością. Niektóre prezentują duży warsztat umiejętności pracy w programach graficznym. Wszystkie prace są bardzo czytelne i trafiają swym przekazem do rówieśników.

Joanna Śmieszek 2b

Krzysztof Wójciak kl. 2c

Łukasz Chlebek kl.2c

Paulina Skwarek kl. 2b

Paulina Bochnar kl. 2c

Karolina Bagadzińska kl. 2b

Jan Pękala i Mikołaj Bednarczyk 1a

Krzysztof Zapała kl.2b

Krzysztof Wójciak kl. 2b

Jakub Szlachetka kl. 2c

Michalina Szatkowska kl.2c

Joanna Śmieszek kl. 2b

Antoni Kowalczyk kl.2a

Gabriela Porada kl.3b

Mateusz Bala kl. 3b

Dyrektor gimnazjum mgr Wanda Macioł-Urbańczyk podczas uroczystego apelu wręczyła nagrody i wyróżnienia oraz dyplomy dla uczestników konkursu, dziękując wszystkim za takie zaangażowanie w promocję zdrowia. Podkreśliła, że konkurs Grafiki Komputerowej stał się już tradycją w naszej szkole. "W tym roku jest to już trzecia edycja. Prace są wyjątkowe i będą wyeksponowane w gablotach na szkolnym korytarzu".

foto: admin MTB

Dziękujemy Panu Piotrowi Koleckiemu za podjęcie się trudnego zadania jakim była ocena tegorocznych prac.

Dyplomy za udział w Konkursie

Promocję zdrowego stylu życia, walki z nadwagą i otyłością oraz radzenia sobie ze stresem otrzymali:

Łukasz Filas kl.1a

Matylda Żółtek kl.2a

Anna Moskała kl.2a

Antoni Kowalczyk kl.2a

Zofia Sularz kl.2b

Krzysztof Zapała kl.2b

Anna Stefaniak kl.2c

Michalina Szatkowska kl.2c

Jakub Szlachetka kl.2c

Paweł Mydlarz 2c

Gabriela Porada kl.3

Mateusz Bala kl.3b

Marcin Szczęśniak kl.3d

Uczniów klas pierwszych już w tym roku zachęcamy do przygotowywania się do kolejnego IV Konkursu - PLAKAT 2016. Fakultet Grafiki Komputerowej będzie w przyszłym roku właśnie z myślą o was.

Zobacz efekty naszej pracy w ramach II Konkursu Grafiki Komputerowej w roku 2014 >> Kliknij tutaj <<

Wszystkim uczestnikom Konkursu GRATULUJEMY :-)

Opiekun grupy projektowej: mgr Marta Tabaszewska-Bochnar

strona Gimnazjum